to kolejna emisja jak sie wydaje niezbedna do realizacji ambitnych planów spółki. Jaka bedzie wartość akcji w tej emisji ? Wg mnie na poziomie minimum 5 zł gdyż wartosc spólki jest wyzsza niż przy ostatniej emisji z ceną 4,20 - obecna wartość ksiegowa akcji to 4,30 zł a prace nad POLEPI są zdecydowanie bardziej zaawansowane. Wydaje sie ze to ostatni moment na zakup tanio akcji.