Jeżeli już chcesz sprawdzać dane z zeszłego roku, to przypomnę, ze korekta stali zaczęła się już po drugim kwartale i cena spadła w ciągu kilku miesięcy o parędziesiąt procent, a w raporcie z IIIQ mieli dalej zysk w granicach 40 mln;)
Oczywiście wyrównało się to w IVQ, ale tutaj będzie podobnie -wyrównanie przyjdzie dopiero wraz z raportem za IIIQ. Ten za II będzie jeszcze bardzo dobry.