Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Celma jednak na newconnect a poźniej na GPW

Zgłoś do moderatora
Idea - OK. Ale ja nie wierzę w to co mówi Właściciel Complexu. Ileż to już było planów i obietnic? Na razie dołują co pokazuje kurs. Pożyjemy - zobaczymy. Najlepiej w tym artykule wyglądają liczby, szczególnie te z połowy roku o obrotach Celmy w 2013... ponad 30 mln... a teraz? Mówią: Redukujemy prognozy, bo w TV i Gazetach piszą o kryzysie i faktycznie, sprawdziliśmy i też to odczuwamy... hahaha
CELMA to fajna marka, dobry poziom rozpoznawalności w Polsce. Tak też było z marką samochodu POLONEZ.
Ja czekam (tak jak egzorrcysta) - na ponadprzeciętne zyski z inwestycji... w ich papiery. Liczone od IPO...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDWOOD -15,25% 0,05 2019-04-30 11:15:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.