Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,60 zł , zmiana od tamtej pory: -24,22%

Re: CDA - przyszłość

Zgłoś do moderatora
Przeczytaj raport- zysk z reklam jest marginalny. I tak nie biorę pod uwagę ilości subskrybcji bo to nie to samo co ilość złotówek na koncie. Zresztą nie ośmieszaj się...na prawdę myślisz, że paroma merytorycznymi postami na bankierze, które jedynie obalają Twoj mity probuję zrobić zwale na kursie o 50%...i tak opieram się na starych wskaźnikach bo jak na razie nie ma żadnych ekonomicznych przesłanek, które miałby wyznaczyć nowe. Znowu nie chcesz pamiętać, że giełda dyskontuje przyszłość.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 2,11% 19,40 2023-03-31 16:19:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.