Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,60 zł , zmiana od tamtej pory: -24,22%

Re: CDA - przyszłość

Zgłoś do moderatora
Ja to samo mogę napisać o tobie. Ty w ogóle nie bierzesz pod uwagę wzrostu ilości subskrybentów, kasy z reklam i co za tym idzie wyższej wartości spółki. Opierasz się na starych wskaźnikach dla których wartość spółki wynosiła 15zl za akcję. Nie chce mi się już dyskutować, wiesz swoje, a raczej chcesz żeby uwierzyć w "twoją prawdę" żebyś mógł skupić akcje po cenie sprzed epidemii. Pogadamy po 8maja, o ile jeszcze się tutaj pojawisz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 2,11% 19,40 2023-03-31 16:19:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.