Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,60 zł , zmiana od tamtej pory: -25,39%

Re: CDA - przyszłość

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-04-10 o godz. 10:13 ~Pomyślotym napisał(a):
> Jednemu będzie pasowało jedno innemu drugie, prawda jest taka, że ani na Netflixie ani na Playerze ani na Hbogo nie znajdziesz wszystkiego. Moi znajomi np. mają kilka wykupionych kilka subskrypcji. Poza tym CDA jest ponad dwukrotnie tańszy i oferuje też gry dla dzieci. Dla wielu jak letni urlop to tylko na śródziemnomorskiej plaży ale w polskich górach czy nad polskim morzem też spotkasz tlumy.

HBO 25 zł player tak samo, a CDA 20 zł to jak jest dwukrotnie tańsze? Raptem 20%, a oferta dużo konkurencyjniejsza.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -2,05% 19,10 2023-03-22 12:00:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.