Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,55 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: CCC_złodzieje

Zgłoś do moderatora
Ja już zgłosiłem do KNF, ale szczerze nie sądzę, że by była jakaś reakcja. Chociaż im więcej osób zgłosi, to może coś pomoże. Sytuacja, w której akcjonariusz większościowy obniża sobie cenę nominalną w dowolny sposób, po to, aby mógł zrobić emisję prywatną skierowaną do siebie w ilości dokładnie takiej, żeby przekroczyć próg 90 % i zrobić przymusowy wykup jest tak kuriozalna, że to nawet stażysta w KNF stwierdziłby, że coś tutaj nie tak.
Także piszcie do KNF, może w tej wydmuszce zwanej nadzorem coś się wydarzy. Z drugiej strony pozew zbiorowy też można rozważyć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GINOROSSI 1,48% 0,55 2019-07-08 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.