Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,55 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: CCC_złodzieje

Zgłoś do moderatora
Też zostalem wycisniety przez gino - ccc kolektyw, wilki z wall street sie znalazly hahaha, boli tylko ze tak mnie zrobili wiadomo w co hahaah. Zrobili emisje dla ccc zamiast dla wszystkich tylko po to by ci mieli 90,02 proc do skupu przymusowego, no tak grubo szyte ze nikt ma wątpliwości ze tu zle zamiary byly. Pozdrawiam zrobionych moze jakis pozew zbiorowy, albo chociaż zapytanie do knf o opinie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GINOROSSI 1,48% 0,55 2019-07-08 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.