no i cała budowana misternie strategia poszła w pi...u
Co teraz będzie dostarczać przychody NVV?.. Bo zdaje się, że CAC odpowiadał za ich zdecydowaną większość...
A Marshall dostanie akcje Rubikonia i je sprzeda już bez żadnego info, buahahahahahahahhhhhhhhhh