Dlaczego piszesz w tym tonie i w taki sposob? Wiem, ze potrafisz pisac merytorycznie i z klasa, na innych spolkach oraz na grupie fb. Wydawalo mi sie po Twoich wczesniejszych wpisach na fb, ze masz i wiedze i klase, a Ty przeczysz temu z wielka efektywnoscia. Naprawde nie rozumiem takiego naganiania na spadki. Wpisz to samo na grupie fb, a nie tylko na bankierze. Takie zachowanie naprawde kweationuje Teoja inteligencje.