Jak dla mnie to bardzo ciekawa informacja, żeby nie powiedzieć optymistyczna.
https://www.money.pl/gielda/komunikaty/6513252051875457.html
Nvv o tym też informuje. Sposób rozliczenia to udziały w nowej spółce o wartości wniesionego wkładu. Celem jest stworzenie „giganta” na polskim rynku OZE.
Widać to po pakieciku, który zaraz po tym ktoś szybko przytulił.