Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Byle do wtorku...!

Zgłoś do moderatora
Od paru miesięcy jestem posiadaczem akcji EPL i takich skrajnych nastrojów akcjonariatu co do notowań tej spółki to chyba u własnej żony jeszce nie widziałem. Drodzy Państwo, prędzej czy później kurs ruszy na północ (choć może sie to teraz wydawać pobożnym życzeniem) i nie ma co teraz się spalać i tracić nerwów na coś na co i tak nie mamy wpływu - mam na myśli majstrowanie przy kursie - w końcu rekiny się obłowią, a wtedy tym płotkom którym nie puściły nerwy i nie pozbyły się akcji też coś skapnie! Perspektywy są obiecujące, a na wiosnę -tak czy siak - zrobi się zielono! Wesołych Swiąt!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT -2,16% 13,60 2020-07-02 11:22:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.