Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Byle do wtorku...!

Zgłoś do moderatora
I jeszcze jedno dodam.
Po co walne zrobilo sobie przerwe? I to do 28.12? A skoncza pewno pozno i komunikat z uchwalami bedzie po sesji...
A dzien 28.12 to ostatni dzien sesji zaliczanej do podatku za 2009.
Licza, ze do tego czasu wyrwa jak najwiecej akcji od leszczy.
Ale ja im madralom nie oddam swoich "zlotych" papierow. Zaczne(to nie znaczy, ze sprzedam) o tym myslec dopiero jak kurs bedzie w okolicach 12 zeta.
Ale kazdy niech robi co sam uwaza za sluszne bo nie musi sie ze mna zgadzac.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT -1,76% 16,70 2021-06-23 16:42:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.