Forum Forex +Dodaj wątek

Re: BX-usd==pytanko

Zgłoś do moderatora
Ok wiem tylko mi chodzi o to skad takie myslenie ze wyjscie nad 1.1437 to juz cel w 1.17 gdzie po drodzee mamy np jeszcze 1.15 ??tylko to mmi wytłumacz. ide spac