dolar spada
na dzis poki nie wyjdzie nad 3,78-3,8 to tylko kup sprzedaj
popatrz sobie na wykres np 15 minut i pomysl jak powinienes nim grac
bo spadac moze do znudzenia
http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=15&u=14538390
tu widac pieknie 3spadki po 8 groszy i 3 podbicia roznie
ja mysle ze teraz latwo po czasie zobaczyc jak trzeba bylo wchodzic i kiedy sprzedac
masz z dolu mur 3,7-3,71 i poki nie rusza to znaczy ma rosnac i tyle temat