Forum Forex +Dodaj wątek

Re: BX-usd==pytanko

Zgłoś do moderatora
Powiedz mi bo tak do stelli pisales ze jak wyjda nad 1.14347 czy jak wybija to to pojda na 1.17 skad takie myslenie ? jak np 1.15 jeszcze trzyma hmmm??? a odnosnie dolcow nie ruszone te wsparcie na 3.7 to moze podbija pod 3.79 ale wybicie to juz celowka nizej