Roz miszczu inwestowania i obrońco hubtech jaki kurs prognozujesz na najbliższe 3 miesiące? Napiszesz czy masz za małe jajka :D ps. Odzywam się tutaj i będę cały czas dopóki wasza sitwa nie przestanie budować narracji że spółka jest super, bo tak nie jest. WYNIKI mówią wszystko, a nie tak jakieś wpisy anonimów że buduje się fabryka co totalnie nic nie znaczy.