Przecież nie napisał, że urośnie, tylko że tam był i widział, jak postępują prace. Pewnie za twoim ograniczonymi wpisami kryje się jakaś ciekawa historia, ale może idź z tym do lekarza, a nie szukasz atencji na forum. Kursem niech się martwią ci, co mają akcje, względnie kasę, a ty nie należysz do żadnej z tych grup. Nie pozdrawiam.