Byłem tam, prace idą pełną parą, budynek administracyjny już prawie gotowy, jeżeli chodzi o halę dach już jest, ściany boczne na ukończeniu. Na ścianach bocznych wielkie przeszklenia, co sugeruje, że będzie to hala produkcyjna a nie magazyn. Wygląda to bardzo dobrze.