Fred ty się chyba ze swoim fredem na łby zamieniłeś. Tobie coś się totalnie pomyliło już, pojęcia itd. To jest forum Hub-Techa, a nie anty Hub-Techa, rozumiesz? Jak ktoś ma akcje i wiedzę, że w spółce coś się buduje, podpisuje umowy itd. to nie może o tym napisać, bo to znaczy, że sugeruje, iż akcje pójdą do góry? Akcjonariusz Hub-Tech na forum Hub-Tech nie może napisać nic pozytywnego o spółce by nie sugerować, że akcje pójdą do góry, ale jakiś Fred bez akcji może sugerować, że spółka jest nic warta i akcje nie pójdą do góry. :D Ty jesteś normalny? :D To tak jakbym wszedł na forum Onlybio Pałac Bydgoszcz, gdzie siedzą jego sympatycy i pisał, że ich klub będzie przegrywał mecze i żeby nie grali u buka na zwycięstwo tylko na przegraną i nie mogą nic pisać pozytywnego o klubie, a zwłaszcza o sponsorze. :D