obroty są, bo trzeba było ratować kurs przed mocnym spadkiem i przed podwójnym fixem z braku płynnosci
poza tym pojawic sie powinno jakieś info, o ile to podprogowi nie ewakuowali się
dywidenda jest teraz jedynym wabikiem na zwabianie kapitałodawców i nie zdziwię sie, jak znowu przed dywidendą zacznie sie jakiś wysyp akcji z obawy przed póxniejszym marazmem i spadkami po odcięciu
spadek z 3,79 na 3,26 w tak krótkim czasie nie był przypadkiem, tak jak wczesniejsze pompowanie kursu pod wyniki roczne i zapowiedzi dywidendy - ktoś grubszy tu pospekulował i potem wyszedł (znów typuję podprogowych albo jakiegoś innego inwestora, który miał kilkaset kilo akcji).
Uwżam, ze najblizszy tydzień pokaże prawdę o zainteresowaniu rynku spółką:
- wielkość wolumenu
- spokojna konsolidacja na obecnym poziomie
- brak mielenia walorem
- brak podbitek
te elementy uważam za podstawę do ew. trwałych wzrostów