Przy tak niskim free float obroty są i tak niezłe.Coraz więcej funduszy dywidendowych nie pozwoli na głębsze spadki.Myślę,że lokalny dołek już za nami i teraz trochę odbije w górę,bo ponad 10%dywidendy piechotą nie chodzi.Poza tym pierwszy kwartał zawsze jest słaby.