tylko że słabe wynki na Trakcji były przed wejściem SP gdyby nie SP to ta firma by upadła juz dawno z takimi stratami Dziwię się jeszcze że jest taka wycena Trakcji tu na Torpolu jest na rachunku tyle kasy co jest warta cała spółka Nie zdziwię sie że mogą ogłosić wezwanie na przejęcie pakietu kontorlnego przez SP któy wywali kase na skup ze spółki a co nie wolno mu wystarczy że ogłosza skup w takiej ilości by ich obecne 38% przerodziło sie w 51%