Będzie jak na TRAKCJI? polecam sprawdzic wyniki Trakcji po wejściu skarbu państwa do akcjonariatu.Przychody duże,ale zyski żadne,tak to jest,jak zyski nie są najwazniejsze,tylko założenia głównego akcjonariusza.A główny chce budowania szybko i tanio.