Ja mogę się nawet pogodzić z brakiem dywidendy, niech będzie, że przyjmę retorykę naganiaczy, że 100% tej kasy pójdzie na inwestycje. Ale inwestorzy po takim zagraniu po prostu stracili zaufanie do spółki i nawet poziom 15 pln nie przekona mnie do zakupu bo kto wie co jeszcze odwali Horała ze spółką. KPO nie ma, finansowanie z PFR idzie jak po gruzie, inwestycje kolejowe od 2 lat w marazmie.