Tom,
dlaczego uważasz, że na 7.70 istnieje jakieś wsparcie ?
Proszę to uzasadnić, wszak jak się cokolwiek pisze na forum, to powinno się pisać w oparciu o pewne podstawy.
Dlatego ja chodzik księżycowy, jeszcze raz proszę Toma, aby mi uzasadnił swój wpis.
ck