moze lasy panstwowe kupily - one sa scisle powiazane z NFOS
nie pamietam dokladnie ale jakies 2 l temu chyba wlasnie LP sprzedaly cos kolo 100 k akcji BOS jak kurs byl powyzej 30 zeta
tam jeszcze pare innych duzych sprzedawalo bo juz mogli wiedziec ze emisja bedzie po 10 pln
swoja droga szkoda ze nikt tej uchwaly nie zaskarzyl a mozna bylo im pograc na nerwach