Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,85 zł , zmiana od tamtej pory: 9,28%

Re: Boryszew dąży do przymusowego wykupu hutmenu

Zgłoś do moderatora
No i wszystko jasne. Krezus i BHZ Karo to to samo :)

To co wcześniej było przypuszczeniem stało się faktem. Jak Roman chce spółkę ściągnąć z giełdy to ją ściągnie. Drobni nie chcieli sprzedawać po 5 PLN będą sprzedawać po 2 PLN.

Sprzedaż Dziedzic to początek. Teraz tylko czekać informacji jak to HTM pozbywa się całych linii produkcyjnych. Kurs akcji szybko znajdzie się na poziomie 3 PLN.

Co na to KNF ? Nic ! Dlaczego ? Bo nic nie może.
Kto ma większość to rządzi jak chce i prawo nie może w tym przeszkadzać - to przecież już teraz wszyscy wiedzą nawet ci co na giełdzie nie grają ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUTMEN 0,00% 5,30 2017-01-11 11:01:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.