hehe nie badz smieszny. czuje ale jaki jest glupi ze nie kupil po 22 gr bo by zarobil. wczoraj pisal ze ubieraja po 22 dzis ze po 35. daj spokoj ten koles to jakis idiota ktory nic nie wie na temat gieldy. osobiscie nie mam bomi ale ci co maja to zarobia sporo. A ten rankor czy jak mu tam to jakies butne dziecko ktore zapewne kapie sie z ojcem i dlatego ma zal do wszystkich hehe