Dnia 2020-02-26 o godz. 15:57 ~src napisał(a):
> Mistrzu dzięki za nauki. Dzisiaj znów 200% zrobiłes ? Sprzdales znów na samej górce?
strasznie zgryzliwy jestes src,nauka kosztuje ja nie jestem dluterminowiec jakbys byl madry inwestor to ile razy juz mozna bylo kupic taniej odsprzedac drozej te twoje spolki plg i softblue taki z ciebie fachowiec i zycze ci za ta zlosliwosc na forum bankiera zeby twoj porfel spuchl do zero bo takich cwaniakow jak ty src wielu potopilo kase