Dnia 2020-02-25 o godz. 18:00 ~src napisał(a):
> Jak pójdzie to napiszę że złapał dołek . 200% minimum
idz sie leczyc src widac ze nie potrafisz nawet moich postow czytac jak kupuje to pisze ze kupilem jak sprzedaje to tez pisze jak niemam akcji spolki tez pisze przed a nie po fakcie,juz taki jestes zamotany ze nie potrafisz czytac moich postow ze zrozumieniem i tlumaczysz sie czerwonymi rynkami ze plg spada wszystko wiec kolego src nie wszystko mercator rosnie z 12zl na 19zl poszli pod koronowirusa nawet twoj smiec softblue mimo rynku czerwonego byl wczoraj na zamknieciu zielony nawet src klamac nie umiesz a co mowic o znajomosci rynku gieldowego skad tacy trole na forum bankiera sie biora wiem z Raciborza