Dnia 2020-02-26 o godz. 11:07 ~zniewolony napisał(a):
> Przypominam panowie ze tu toczy sie dyskusja o smieciu T2p, a nie prywatne sprawy obu panow
zniewolony o termo kolesiowi z raciborza src napisalem 25 i 20gr wsparcie obecnie nie posiadam,a wiesniak z Raciborza sie nie zna na AT spolek to niech nie klepie na forum bzrurnych postow nienawidze takich troli no nic pozdr zniewolony dalem mu analize mercatora niech sie uczy