Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,00 zł , zmiana od tamtej pory: -26,70%

Re: BIGFRY - ww3 zostanie zjedzone przez BF

Zgłoś do moderatora
to dokladnie stwierdzil oszuscie zasmarkany, naucz nie angielskiego!!! nie ma tam ANI JEDNEGO pozytywnego stwierdzenia o grze, sa tylko negatywne wypowiedzi zwiazane przede wszystkim z dramatycznym dzwiekiem, co potwiwrdza druga streamerka oraz celowaniem. Przestan klamac i manipulowac!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 -1,08% 41,05 2022-05-24 14:15:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.