Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,00 zł , zmiana od tamtej pory: -21,61%

Re: BIGFRY - ww3 zostanie zjedzone przez BF

Zgłoś do moderatora
Stein to znajdz teraz 20 innych YT z podobną liczbą subskrybentów ktorzy jadą po ww3. Koleś wcześneij chwalil ww3 a teraz wiesz czemu nie chwali? Bo to koles, który nie moze przezyc ze od mygames nie dostal dropow na twitch aby sobei podbić widownie. Inni streamerzy dostali i chyba wiemy juz dlaczego. No to jak ? Znajdz 20 YT z podobnymi zasiegami aby bylo obiektywnie.Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 1,04% 43,90 2022-05-20 11:31:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.