Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,00 zł , zmiana od tamtej pory: -21,43%

Re: BIGFRY - ww3 zostanie zjedzone przez BF

Zgłoś do moderatora
Oglądałem i wyłączyłem jego ględzenie po półtora minuty. Dużo zrzędzi i nie potrafi grać i wszystko zwala na złe audio albo, że akurat tam gdzie zeskoczył to gość go upolował. Jak się próbuje w shootera taktycznego grać jak w jakiegoś Overwatcha to taki jest efekt. Ja chciałem sobie dzisiaj pograć, ale znowu jakiś maintenance jest. Mogę tylko dodać, że mam jeszcze Modern Warfare/Warzone zainstalowane i nie chce mi się w to grać tak bardzo jak w WW3 bo tam panuje chaos. Gra jest w becie i już na obecną chwilę jest w dobrym stanie porównując do tego co było chociażby 1,5 roku temu. Jeszcze odrobinę pracy przy niej i będzie bardzo dobra gra. A Grubasowi co nie umie grać kij w oko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 1,27% 44,00 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.