Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,00 zł , zmiana od tamtej pory: -27,14%

Re: BIGFRY - ww3 zostanie zjedzone przez BF

Zgłoś do moderatora
W ktorym momencie klamie? Dawaj te wpisy. Twoje wpisy to angielskie cytaty i co z tego? Nie twierdze, ze nie padly, ale jak mowie, facet jest ekspresyjny i latwo sie frustruje, wiec jak mu sie nie podobaly serwery albo dzwiek to sie wyzywal i mowil to co pisales. Kazdy cytat mozna wrzucic poza kontekstem sugerujac ze facet stwierdzil ze gra jest calkowicie do bani (co jest nieprawda), tak jak ty to robisz tendencyjnie by wszystkim udowodnic, ze jest tak jak myslisz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 -0,49% 40,80 2022-05-25 17:01:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.