Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,06 zł , zmiana od tamtej pory: 35,92%

Re: Beznadziejny animator BOŚ

Zgłoś do moderatora
"Kolego, z tymi 100.000 sztuk akcji to pojechałeś ... Niby po co ci tyle akcji, masz za dużo wolnej kasy czy jak?" 

Kasy mam dość, to po pierwsze. Akcje skupuję wystawiając codziennie 1.111 szt. na k. żeby ominąć pseudo animatora Boś który to umożliwia mi zaniżanie kursu. Obecnie mam znacznie więcej akcji. Cel obecny, bardzo prosty 17 zł. czyli cena akcji w IPO i zebranie od drobnicy wszystkich akcji, oprócz oczywiście akcji Czeredysa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCUS -2,10% 2,80 2019-10-17 12:52:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.