dokladnie kolego. A ja jeszcze dopowiem ze podpisanie umowy i kolejne infa ktore przyjda o terminach kasy to tylko potwierdza fakt ze spolka idzie na inna strone biznesu...ta strone lepsza. I od dzis jest to inny Depend. Pisali dzis ze KUPUJ PLOTKI SPRZEDAWAJ FAKTY..ludzie...te fakty mowia ze spolka bedzie lepsza fundamentalnie i to info o umowie jest tego poczatkiem. Ale oczywiscie leszcze musialy sprzedac bo pare groszy im starczy lub pod koniec sesji jechali juz na stracie. Ale beda kupowac duzo drozej.