od tygodnia ruch byl na 40-50 gr i to spore wolumeny chodzily. Dzis jak bylo info to poszlo do gory i od razu zostalo zablokowane. Pozniej juz ktos zaczynal zbierac akcje ale nie podbijac kursu. Widzieli to leszcze wiec spanikowani zaczeli walic na lewo...a pod koniec sesji juz byla DT czyli ci co kupili za 36-39 sprzedawali za 40-41. Tak jak pisalem wczesniej tutaj bedzie caly czas teraz ruch i duza plynnosc a DT nie zniknie bo groszowe skoki robia pare % wiec.....Ktos tu pisal ze czeka na 25 gr...nierealne. Mysle ze nastepny tydzien to przejdziemy 50 gr.