widzę panie aldek że z ortografią na bakier
dt to dt
co ty od nich chcesz?
ale tu bardziej vkurvia
ta spekuła
ktoś jedzie jak chce
wciągają też nieżle
powiedzmy że korekta
to była
teraz przydałby się ktoś z dużą kaśą
żeby spekulantów wstrętnych odciąć