Zabwa trwa w najlepsze. Popyt jak widac słabiutki i jednostokowy., ktoś nie wytrzymał i zebtał 11 k, ale potem juz brak transakcji i amy juz zlecenia S poniżej wczesniejszej ceny zakupu w/w pakietu. Publika się greja, ponieważ spodziewa się dynamicznycgh wzrostów. te będą, ale tylko pod warunkiem, że pojawi sie nowy, dominujący akcjonariusz, który przepędzie prezesa i kumpli oraz doprowadzi do likwodacji spólki. Wtedy kurs faktycznie urosnie, nawet do 20 złotych - taka jest moja spekulacja.:)