Nie ma ruchu w interesze, oj nie ma. Dlaczego? Dlatego, że nikt nie wierzy w brednie rozpowszechniane na forum, że spólka wypłaci dywidendę z zysków z Konesera. Zyski być może i będa, ok. 100 mln złotych wg.,oich szacuków, ale długi i finansowanie kolejuenyvh oinwestycji pochłoną wiekszośc tej sumy. Pozostanie 8 mln złotych na skup akcji w celu umorzenia oraz kolejne kilak milionów na zycie. Ale to wszystko wydarzy sie według mnie dopiero za kilkanaście miesięcy, ponieważ w oóle nie ma kupca na horyzoncie.
Taka jest moja spekulacja.:)