Dnia 2016-05-27 o godz. 13:32 ~zet napisał(a):
> Nie bez powodu grubas je postawił. To oczywiste że tam kurs zejdzie, skoro on che kupić to kupi a może i o ,10 zahaczy.
> Tam mogą być grubsze transakcje.
Bardzo dobrze piszesz, batony to zmyłka. poniedziałek przewiduję zasypanie 12 i dalsze wywalanie po 11, w połowie tygodnia możliwe 11 z prawej i znow wywalanie po 10 i tak zamknie się kolejny tydzien. Mamy mocny trend spadkowy i żadnego potwierdzenia jego zmiany. To jest oczywiste i logiczne wystarczy spojrzec w arkusz zlecen, jak stoja sztuczne zlecenia i wykres.
z 2zł na grosze.