Dnia 2016-05-27 o godz. 17:28 ~inwestor napisał(a):
> A kto niby miałby sypać skoro ulica bez akcji ?
A kto ciągle sypie od kilkunastu groszy? Niedawno było prawie ,20 a teraz jest 0,12. Kto dziś wywalał akcje,same spadały, ulica tu sporo akcji miała,sam miałem ale wywaliłem dawno nieszczęście