Dnia 2016-05-27 o godz. 13:32 ~zet napisał(a):
> Nie bez powodu grubas je postawił. To oczywiste że tam kurs zejdzie, skoro on che kupić to kupi a może i o ,10 zahaczy.
> Tam mogą być grubsze transakcje.
Już blisko do rozbiórki 1mln. Wycofa czy go nakarmią ?