Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,47 zł , zmiana od tamtej pory: 11,65%

Re: Bardzo dobry wynik zysku netto w 2 kwartale 2022 roku.

Zgłoś do moderatora
Nie stracisz, ani Ty ani ja, choć średnią pakietu mam wyższą, ale przy takich ilościach to normalne. Umknęło wszystkim wczorajsze info: https://stooq.pl/n/?f=1507151&search=banku+ochrony+%C5%9Brodowiska
Tego trendu się nie odwróci, ESG wyznaczy standardy na lata. Kupuj póki tanio, ja jeszcze nie dobieram bo lokata jest, ale przyjdzie moment, że i zlecenie na 50k wejdzie na K.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS 2,58% 8,34 2022-12-05 15:17:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.