Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,24 zł , zmiana od tamtej pory: 11,33%

Re: Bardzo dobry wynik zysku netto w 2 kwartale 2022 roku.

Zgłoś do moderatora
BOŚ to świetna inwestycja na lata i my to m.in z m.postem wiemy. Tak się składa, że sprzątnęliśmy grubasowi pewnie razem ze 350tys.akcji to zwala teraz by zebrać, bo FF mały. Ale my jeszcze mamy za co kupić, ja przynajmniej. Ale na razie jak spada to czekam, zawsze ostatnią partię miło kupić na samym dołku. Może się uda. Nie przejmować się bo nie warto to tylko kasa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS -2,18% 8,06 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.