Jeżeli nie da zarobić to po co marnować tutaj czas?Takie spadki są podstawą do palpitacji serca,ale nie do utraty rozumu.Przyjrzyjcie się firmie Jago,która naprawdę jest na skraju bankructwa,a jak pięknie dała zarobić kilka razy.Tam też jest facecik pokroju Zygmunta.