Do "młody".
Oto masz odpowiedź od tego który albo jest z gruntu zły albo nie mysli logicznie.
Kiedy twoja strata (virtualna) sięga 77% chyba nie ma sensu jej realizować? Tak właśnie robią leszcze.
Jeżeli nie ma przesłanek do bankructwa firmy a masz jakąś wolną kasę, teraz jest okazja zrobić coś odwrotnego. Dokupić.