Mam rade dla inwestorow z nc tu nigdy nie zarobisz spekuła cie ubierze nawet nie wiesz kiedy zawsze wtopisz spadki po wzrostach sa ogromne kazdy liczy na zysk bo czasem sie udaje zarobic 30% ale stracisz 80% przy najblizszej podbitce zwiewaj odrob na głownym teraz bedzie duzo okazji była ładna korekta bo zostaniesz na lata ze strata